CS
úterý, 13 říjen 2020 15:29

... nehrajeme – aktualizace

Vážení diváci, je nám to velmi líto, ale z důvodu aktuálních vládních nařízení v období od 12. října 2020 do 3. listopadu 2020 nehrajeme na žádné z našich scén. Prosíme sledujte náš web, na kterém Vás budeme průběžně informovat o situaci v divadle a možnostech vrácení vstupenek v návaznosti na aktuální vládní nařízení. Garantujeme Vám, že o své peníze rozhodně nepřijdete.

V rámci současného zákazu kulturního dění musíme přeložit i plánované premiéry. První z nich je Janáčkova mistrovská opera Věc Makropulos podle známé hry Karla Čapka, která v zahraničí patří mezi nejhranější Janáčkovy opery a která v Plzni bude uvedena poprvé. Premiéra tohoto kusu je zatím přesunuta ze 17. října na 7. listopadu 2020. Dokonce již podruhé budeme muset zrušit premiéru Španělské mušky, která se původně měla odehrát v červnu a následně v říjnu tohoto roku. Tato groteskní komedie bude nasazena do repertoáru hned, jak to bude možné.

Velmi nás to mrzí, ale vzhledem k již přeloženým jarním reprízám program našeho divadla neposkytuje dostatečný prostor pro nové náhradní termíny. Přesto vyvineme maximální úsilí při řešení této situace, o případných změnách Vás budeme neprodleně informovat.

Vstupenky za zrušená představení můžete vracet v místě nákupu od 4. listopadu do 27. listopadu 2020, platby on-line budou vráceny automaticky. Abonenti, pokud budou mít zájem, si mohou vrácené vstupné odečíst z ceny nového předplatného na rok 2021.

Pro ty z Vás, kteří se rozhodnou vyměnit vrácené peníze za dárkový poukaz, jsme připravili poděkování v podobě slevy. S dárkovým poukazem si můžete pořídit vstupenky na libovolné představení z naší produkce s 10% slevou, a to až do konce divadelní sezóny, tedy do 30. června 2021. Dárkový poukaz je přenositelný, lze ho tedy například někomu darovat.

Bližší informace ohledně vracení vstupenek najdete zde.

Zahájení předprodeje na prosinec je zatím posunuté na 4. listopadu 2020.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se brzy společně setkáme! Vaše DJKT

Oficiální zprávy týkající se současných událostí v Plzni najdete na stránce aktuální zprávy z Plzně.