CS
středa, 08 červen 2022 08:01

Muzikál na prestižním festivalu Svět knihy Praha 2022

Součástí letošního festivalu Svět knihy Praha 2022 bude autogramiáda, a to v pátek 10. června na stánku Muzikál expresu. Pokud se na veletrh pořádaný na Výstavišti Praha Holešovice vydáte, můžete se setkat s šéfem našeho muzikálového souboru Lumírem Olšovským a protagonisty muzikálu Elisabeth Soňou Hanzlíčkovou, Pavlem Režným a Pavlem Klimendou.

Doprovodí je i jeden z moderátorů Muzikál expresu a autor českého textu muzikálu Elisabeth Michael Prostějovský. V hale A (HA427) budou od 15 do 16 hodin společně prezentovat také CD Na muzikál do Plzně, které na konci minulého roku vyšlo ve spolupráci DJKT, Muzikál expresu a Českého rozhlasu. Obsahuje nahrávky z nejúspěšnějších světových muzikálů, které divadlo mělo a má na svém repertoáru.

Stánek Muzikál expresu je součástí festivalu a veletrhu již podruhé, a to po celou dobu jeho konání, tedy od 9. do 12. června 2022. Tentokráte prezentuje nejen své novinkové publikace a hudební nosiče, ale rovněž zastupuje i muzikálové soubory Divadla J. K. Tyla v Plzni a Národního divadla moravskoslezského v Ostravě. Každoroční prestižní festival a veletrh Svět knihy za čtyři dny konání na Výstavišti Praha navštíví průměrně přes 50 000 návštěvníků, účastní se ho na 400 vystavovatelů a hostů z více než 30 zemí světa.

Další informace najdete na Webu veletrhu nebo na Facebooku.