CS

My Fair Lady

Jeden z nejslavnějších a nejpopulárnějších klasických muzikálů po téměř dvaceti letech opět na jevišti DJKT!

Green Day's American Idiot

Pořádný rockový nářez na Malé scéně!

Elisabeth

Jedinečná žena, jedinečný osud, jedinečný muzikál!

Billy Elliot Muzikál

Světový muzikálový megahit poprvé v Česku!
Helena Vondráčková v muzikálu Kočky

Populární zpěvačka Helena Vondráčková vystoupí na Nové scéně DJKT v muzikálu Kočky – exkluzivně pouze v neděli 26. března ve 14 a 19 hodin. 

31. 1. 2017
Na Malé scéně se zkouší Jeníček a Mařenka

Lilka Ročáková právě zkouší novou pohádku pro naše nejmenší diváky. Po dětských operách O Rusalce, Žvanivý slimejš a Kocour v botách sáhla režisérka po muzikálku Jany Havlatové s názvem O Jeníčkovi a Mařence.

26. 1. 2017
Koncert „JSME MUZIKÁL!“

Muzikálový soubor DJKT připravuje na 18. února první ze série tří speciálních koncertů nejlepších čísel ze svého aktuálního repertoáru, doplněný o další hity z nejúspěšnějších domácích i světových muzikálů. 

6. 1. 2017
Vrátila se naše Dolly

Ve své mistrovské roli fortelné dohazovačky Dolly Leviové se vrátila stálice plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová. 

 

21. 12. 2016
Dolly se vrací!

Nové vedení muzikálového souboru DJKT přináší svým divákům další překvapení: od 17. prosince se v titulní roli legendárního muzikálu Hello, Dolly! nově objeví hvězda plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová.

 

9. 12. 2016
Muzikál DJKT se před Vánoci vypravil za seniory

Koledy z celého světa zněly v domovech seniorů a sociálních služeb v Plzni a okolí. Vánoční melodie z Francie, Rakouska, Ukrajiny, Španělska a mnoha dalších zemí, ale pochopitelně i koledy české zazpívali lidem žijícím v těchto zařízeních členové muzikálu DJKT. 

5. 12. 2016
Světová premiéra Liduschky

Nový muzikál Lídě Baarové spatřil světlo světa poprvé právě v Plzni. Světová premiéra se odehrála 26. listopadu na Nové scéně, první repríza se chystá na 4. prosince a další tři představení jsou naplánována na leden.

28. 11. 2016
Liduschka (Baarová) – světová premiéra v Plzni

Přímo pro Divadlo J. K. Tyla vznikl nový muzikál o Lídě Baarové, přinést by měl zcela nový, sarkastický a provokativní pohled na život slavné herečky. Liduschka (Baarová) je dílem trojice renomovaných autorů: Karla Steigerwalda, Aleše Březiny a Jiřího Ornesta. 

24. 11. 2016