Billy Elliot Muzikál

Světový muzikálový megahit poprvé v Česku!

Elisabeth

Jedinečná žena, jedinečný osud, jedinečný muzikál!

Dobře placená procházka

Jedno z nejslavnějších a nejoriginálnějších děl proslulého Semaforu plné známých melodií a jedinečného humoru.

Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť

Zábavná muzikálová show pro všechny generace na motivy legendy o Josefovi.
Roztančená premiéra pohádky O Jeníčkovi a Mařence

V sobotu 4. února se na Malé scéně uskutečnila premiéra muzikálové pohádky Jany Havlatové O Jeníčkovi a Mařence aneb Jak to dobře dopadlo v režii dlouholeté členky opery DJKT Lilky Ročákové. A jak název napovídá, vše skutečně dobře dopadlo!

8. 2. 2017
Helena Vondráčková v muzikálu Kočky

Populární zpěvačka Helena Vondráčková vystoupí na Nové scéně DJKT v muzikálu Kočky – exkluzivně pouze v neděli 26. března ve 14 a 19 hodin. 

31. 1. 2017
Na Malé scéně se zkouší Jeníček a Mařenka

Lilka Ročáková právě zkouší novou pohádku pro naše nejmenší diváky. Po dětských operách O Rusalce, Žvanivý slimejš a Kocour v botách sáhla režisérka po muzikálku Jany Havlatové s názvem O Jeníčkovi a Mařence.

26. 1. 2017
Koncert „JSME MUZIKÁL!“

Muzikálový soubor DJKT připravuje na 18. února první ze série tří speciálních koncertů nejlepších čísel ze svého aktuálního repertoáru, doplněný o další hity z nejúspěšnějších domácích i světových muzikálů. 

6. 1. 2017
Vrátila se naše Dolly

Ve své mistrovské roli fortelné dohazovačky Dolly Leviové se vrátila stálice plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová. 

 

21. 12. 2016
Dolly se vrací!

Nové vedení muzikálového souboru DJKT přináší svým divákům další překvapení: od 17. prosince se v titulní roli legendárního muzikálu Hello, Dolly! nově objeví hvězda plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová.

 

9. 12. 2016
Muzikál DJKT se před Vánoci vypravil za seniory

Koledy z celého světa zněly v domovech seniorů a sociálních služeb v Plzni a okolí. Vánoční melodie z Francie, Rakouska, Ukrajiny, Španělska a mnoha dalších zemí, ale pochopitelně i koledy české zazpívali lidem žijícím v těchto zařízeních členové muzikálu DJKT. 

5. 12. 2016
Světová premiéra Liduschky

Nový muzikál Lídě Baarové spatřil světlo světa poprvé právě v Plzni. Světová premiéra se odehrála 26. listopadu na Nové scéně, první repríza se chystá na 4. prosince a další tři představení jsou naplánována na leden.

28. 11. 2016