Liduschka (Baarová)

Filmové ateliéry, Berlín, Praha. Lída Baarová a Joseph Goebbels! Noční bary, přepychová vila i vězení. Jan Werich ve Velharticích. Adolf Hitler.

Kdyby 1000 klarinetů

Znáte legendární film Kdyby tisíc klarinetů? Připravili jsme pro Vás divadelní verzi žijící legendy divadla SEMAFOR Jiřího Suchého se skvělou hudbou Jiřího Šlitra.

Bonnie & Clyde

Zločin a láska! Bonnie a Clyde! Legendární skladatel Frank Wildhorn. V Čechách poprvé krátce po broadwayské premiéře.

Děj se co děj (Anything Goes)

Děj se co děj (Anything goes). Komediální příběh o lásce na luxusní zámořské lodi. Cenami ověnčený muzikál poprvé v Čechách.
Konkurz na roli malé Marilyn

Muzikál pořádá konkurz na dětskou roli pro dívku do muzikálu Marilyn (Překrásné děcko). Podrobnosti níže.

10. 2. 2017
Roztančená premiéra pohádky O Jeníčkovi a Mařence

V sobotu 4. února se na Malé scéně uskutečnila premiéra muzikálové pohádky Jany Havlatové O Jeníčkovi a Mařence aneb Jak to dobře dopadlo v režii dlouholeté členky opery DJKT Lilky Ročákové. A jak název napovídá, vše skutečně dobře dopadlo!

8. 2. 2017
Helena Vondráčková v muzikálu Kočky

Populární zpěvačka Helena Vondráčková vystoupí na Nové scéně DJKT v muzikálu Kočky – exkluzivně pouze v neděli 26. března ve 14 a 19 hodin. 

31. 1. 2017
Na Malé scéně se zkouší Jeníček a Mařenka

Lilka Ročáková právě zkouší novou pohádku pro naše nejmenší diváky. Po dětských operách O Rusalce, Žvanivý slimejš a Kocour v botách sáhla režisérka po muzikálku Jany Havlatové s názvem O Jeníčkovi a Mařence.

26. 1. 2017
Koncert „JSME MUZIKÁL!“

Muzikálový soubor DJKT připravuje na 18. února první ze série tří speciálních koncertů nejlepších čísel ze svého aktuálního repertoáru, doplněný o další hity z nejúspěšnějších domácích i světových muzikálů. 

6. 1. 2017
Vrátila se naše Dolly

Ve své mistrovské roli fortelné dohazovačky Dolly Leviové se vrátila stálice plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová. 

 

21. 12. 2016
Dolly se vrací!

Nové vedení muzikálového souboru DJKT přináší svým divákům další překvapení: od 17. prosince se v titulní roli legendárního muzikálu Hello, Dolly! nově objeví hvězda plzeňského muzikálu Stanislava Topinková Fořtová.

 

9. 12. 2016
Muzikál DJKT se před Vánoci vypravil za seniory

Koledy z celého světa zněly v domovech seniorů a sociálních služeb v Plzni a okolí. Vánoční melodie z Francie, Rakouska, Ukrajiny, Španělska a mnoha dalších zemí, ale pochopitelně i koledy české zazpívali lidem žijícím v těchto zařízeních členové muzikálu DJKT. 

5. 12. 2016