CS

Green Day's American Idiot

Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer

Média

Do unikátního prostoru Malé scény se chystá výjimečná novinka – česká premiéra muzikálu American Idiot, vytvořeného podle stejnojmenného alba americké punkrockové kapely Green Day.

so, 11. 6.16:00

Trojice mladých mužů se pokouší uniknout z nezáživného stereotypu předměstského života, každý se však vydává jinou cestou – kam až je na začátku jednadvacátého století dovedou? Těšit se můžete na populární hity American Idiot, 21 Guns, Know Your Enemy a řadu dalších v podání mladých členů souboru muzikálu DJKT a režii uznávaného amerického režiséra Steva Josephsona. Vzhledem k popularitě originálních písní uvádíme muzikál v původním anglickém znění s českými titulky.

Uvádíme v licenci Music Theatre International Europe.


Upozorňujeme diváky, že v inscenaci se používají stroboskopické efekty a tabákové výrobky a intenzita hluku může být vyšší než při běžných představeních.

Inscenaci uvádíme bez přestávky.

Při návštěvě představení doporučujeme zvolit neformální oblečení.

Vzhledem k aktuálním mimořádným opatřením je do odvolání hlediště upraveno do klasického rozložení. Není tedy možné využít alternativního sezení. Děkujeme za pochopení.

Od června 2022 vracíme rozložení hlediště zpět do původního stavu a diváci si tak budou moci opět užít alternativní sezení na zemi.

Hlavní mediální partner inscenace

Nova_logo_2D.png

Partner inscenace

logo_ortop.PNG

 

 01_Macbeth_NsO_858x246.jpg

01_Macbeth_NsO_858x164.jpg