EN

web banner univerzal

March 2020
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
1.3.
Sunday
Foyer Vendelína Budila
Na klavír i čtyřručně – L. Janáček, A. Dvořák
10:30
-
11:30
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V17
ballet
Sir Edward Elgar
14:00
-
16:00
O2
drama
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
derniere
2.3.
Monday
- prepare -
- prepare -
- prepare -
3.3.
Tuesday
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V5
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S3
- prepare -
4.3.
Wednesday
drama
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V10
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
10:00
-
10:45
opera
12:00
-
12:45
5.3.
Thursday
- prepare -
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S5
drama
Josef Čapek
17:00
-
17:50
6.3.
Friday
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V4
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N4
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
7.3.
Saturday
drama
19:00
-
20:10
S9
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Georges Bizet
19:00
-
22:00
OB
for senior
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
15:00
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
8.3.
Sunday
- prepare -
drama
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
ballet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
9.3.
Monday
- prepare -
- prepare -
- prepare -
10.3.
Tuesday
- prepare -
- prepare -
Zrušeno
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
11.3.
Wednesday
Náhradní termín 26. 8.
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V14
- prepare -
- prepare -
12.3.
Thursday
Zrušeno, pouze pro V11 náhradní termín 29. 10.
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V11
Náhradní termín 2. 9.
Výroční koncert muzikálu
19:00
- prepare -
13.3.
Friday
Náhradní termín 30. 12.
Sofokles
19:00
-
20:40
S2
Náhradní termín 29. 12.
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N8
- prepare -
14.3.
Saturday
Náhradní termín 19. 9.
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Náhradní termín 9. 10.
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Náhradní termín 31. 10.
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J2 17:00
15.3.
Sunday
- prepare -
- prepare -
Zrušeno
Will Eno
19:00
-
21:10
16.3.
Monday
- prepare -
- prepare -
- prepare -
17.3.
Tuesday
- prepare -
- prepare -
Náhradní termín 20. 10.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
18.3.
Wednesday
- prepare -
Náhradní termín 20. 8.
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N6
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
sellout
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
sellout
19.3.
Thursday
- prepare -
Náhradní termín 4. 9.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- prepare -
20.3.
Friday
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V8 21. 8.
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V8
Náhradní termín 5. 9.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- prepare -
21.3.
Saturday
Náhradní termín 30. 10.
Lucchino Visconti / Nicola Badalucco a Enrico Medioli
P 19:00
premiere
Náhradní termín 28. 10.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- prepare -
22.3.
Sunday
Zrušeno
JenomPísničkyTour
Zrušeno, náhradní termín pouze pro N17 25. 11.
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N17
Náhradní termín 16. 10.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
23.3.
Monday
- prepare -
- prepare -
- prepare -
24.3.
Tuesday
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V1 25. 8.
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
V1 19:00
- prepare -
Zrušeno
Josef Čapek
10:00
-
10:50
sellout
25.3.
Wednesday
Zrušeno, náhradní termín pouze pro V10 28. 10.
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V10
Zrušeno, náhradní termín pouze pro N14 14. 11.
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N14
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
sellout
Zrušeno
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
sellout
26.3.
Thursday
Náhradní termín 8. 10.
19:00
-
20:10
KMD14
Zrušeno
Georges Bizet
19:00
-
22:00
subtitles
Náhradní termín 27. 9.
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27.3.
Friday
Náhradní termín 28. 8.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V12
Náhradní termín 15. 10.
19:00
Zrušeno
Josef Čapek
10:00
-
10:50
sellout
28.3.
Saturday
Zrušeno
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
Zrušeno, náhradní termín pouze pro A 25. 9.
Petr Iljič Čajkovskij
A 19:00
premiere
Náhradní termín 25. 10.
17:00
-
17:50
J3
29.3.
Sunday
Náhradní termín 9. 8. + změna titulu - Prodaná nevěsta
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
O1
Náhradní termín 15. 11. ve 14:00
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
Náhradní termín 30. 8.
15:00
-
15:50
J5
Náhradní termín 30. 8.
17:00
-
17:50
J4
30.3.
Monday
- prepare -
- prepare -
- prepare -
31.3.
Tuesday
Náhradní termín 5. 9.
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
S7 19:00
Zrušeno
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
sellout
Náhradní termín 18. 8.
Petr Iljič Čajkovskij
N5 19:00
Zrušeno
Malina Prześluga – Pustina
19:00