web banner univerzal

December 2018
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
1
Saturday
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
OB
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
A
premiere
COM_PROGRAM_BALET
17:00
-
18:30
J3
2
Sunday
- no show -
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
19:00
-
21:10
- no show -
3
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
4
Tuesday
- no show -
COM_PROGRAM_BALET
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N1
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Ondřej Brousek / Radek Balaš
19:00
-
21:15
5
Wednesday
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V2
COM_PROGRAM_BALET
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
N14
for senior
- no show -
6
Thursday
COM_PROGRAM_BALET
Jan Kučera
19:00
-
21:00
KMD10
1. kolo kategorie A (Senior)
18:00
-
21:00
- no show -
7
Friday
COM_PROGRAM_OPERA
Miroslav Kubička
19:00
-
21:30
V4
1. kolo kategorie B (Junior)
17:00
-
21:00
- no show -
8
Saturday
COM_PROGRAM_OPERA
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
2. kolo pro obě kategorie
18:00
-
22:00
Změna data představení
9
Sunday
Vstupenky v pokladnách DJKT.
Na klavír čtyřručně
10:30
-
11:30
COM_PROGRAM_CINOHRA
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V17
Vyhlášení výsledků a Večer laureátů
18:00
-
22:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
13:00
-
14:15
10
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
11
Tuesday
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V9
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N5
- no show -
12
Wednesday
COM_PROGRAM_BALET
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S4
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
N2
- no show -
13
Thursday
Mit deutschen Übertiteln
Zdeněk Fibich
19:00
-
21:45
V3
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
COM_PROGRAM_OPERA
10:00
sellout
COM_PROGRAM_CINOHRA
MOPED
19:00
-
20:30
14
Friday
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
V8
COM_PROGRAM_OPERA
Ambroise Thomas
19:00
-
21:45
N8
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
11:00
-
12:00
sellout
15
Saturday
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
P 19:00
premiere
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
14:00
-
16:30
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:30
COM_PROGRAM_OPERA
Bedřich Smetana
17:00
-
18:30
J2
16
Sunday
sellout
sellout
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Zdenek Merta / Stanislav Moša
14:00
-
16:00
D
Změna data představení
17
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
18
Tuesday
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
10:00
-
11:30
sellout
COM_PROGRAM_BALET
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S3
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Zdenek Merta / Stanislav Moša
11:00
-
13:00
S10
sellout
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Zdenek Merta / Stanislav Moša
18:30
-
20:30
N9
derniere
COM_PROGRAM_CINOHRA
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
19
Wednesday
COM_PROGRAM_CINOHRA
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:00
V6
19:00
-
22:00
COM_PROGRAM_OPERA
Ralph Benatzky
10:00
-
12:10
sellout
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
sellout
20
Thursday
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
19:00
-
20:30
S7
derniere
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
11:00
-
13:30
sellout
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
COM_PROGRAM_CINOHRA
Moped
10:00
-
11:30
sellout
COM_PROGRAM_BALET
17:00
-
18:10
21
Friday
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N4
COM_PROGRAM_BALET
podle F. Kafky / DekkaDancers
10:00
-
11:00
COM_PROGRAM_BALET
podle F. Kafky / DekkaDancers
11:30
-
12:30
COM_PROGRAM_CINOHRA
19:00
-
20:10
derniere
22
Saturday
- no show -
- no show -
- no show -
23
Sunday
- no show -
- no show -
- no show -
24
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
25
Tuesday
COM_PROGRAM_OPERA
Miroslav Kubička
19:00
-
21:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
- no show -
26
Wednesday
COM_PROGRAM_BALET
Alexandr Konstantinovič Glazunov
19:00
-
21:20
COM_PROGRAM_CINOHRA
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jiří Chalupa / Jiří Zmožek / Zdeněk Borovec
17:00
-
18:15
27
Thursday
Lektorský úvod ve foyer v 18.30
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:10
V11
for senior
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
N3
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
10:00
-
11:00
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
11:30
-
12:30
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
28
Friday
COM_PROGRAM_CINOHRA
19:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
S2
derniere
- no show -
29
Saturday
COM_PROGRAM_OPERA
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
14:00
-
16:30
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerome Robbins / Arthur Laurents / Leonard Bernstein / Stephen Sondheim
19:00
-
21:30
COM_PROGRAM_CINOHRA
Jean-Luc Lagarce
19:00
30
Sunday
COM_PROGRAM_BALET
Jan Kučera
19:00
-
21:00
Vstupenky v pokladnách DJKT
Soňa Hanzlíčková Borková
10:30
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Tim Rice / Andrew Lloyd Weber
19:00
-
21:00
- no show -
31
Monday
s přípitkem
Jacques Offenbach
15:00
-
17:10
s přípitkem
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
s přípitkem
Antonín Procházka
15:00
-
17:10
s přípitkem
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- no show -