web banner univerzal

February 2017
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
  The GREATTHEATRE The NEWSTAGE The SMALLSTAGE
1
Wednesday
Molière
19:00
-
20:30
V6
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N14
- no show -
2
Thursday
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V3
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N3
- no show -
3
Friday
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
for senior
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N12
- no show -
4
Saturday
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
PJ
premiere
5
Sunday
Giuseppe Verdi
14:00
-
16:45
O2
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- no show -
6
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
7
Tuesday
Molière
19:00
-
20:30
V1
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N1
Pavel Bořkovec/Johann Sebastian Bach
10:00
-
11:00
sellout
8
Wednesday
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N6
- no show -
9
Thursday
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S5
- no show -
Dalibor Bárta a Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
sellout
Pro studenty speciální cena 150 Kč - prodej ve Smetanových sadech 16, nebo v divadelních pokladnách
19:00
-
22:00
10
Friday
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
S2
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N8
Vstupenky v pokladnách předprodeje, Smetanovy sady 16
19:00
-
20:30
11
Saturday
18:30 Lektorský úvod
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
P
premiere
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
S9
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20
12
Sunday
Akordeon známý či neznámý?
10:30
-
11:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V17
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N17
dle Wolfganga Amadea Mozarta
14:00
-
14:45
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
13
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
14
Tuesday
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
S3
William Shakespeare
19:00
-
21:20
N5
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
15
Wednesday
Molière
19:00
-
20:30
V2
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- no show -
16
Thursday
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
Giacomo Puccini
19:00
-
21:45
N11
- no show -
17
Friday
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
V4
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
N4
Mark O´Rowe
19:00
-
20:10
18
Saturday
Nikolaj P. Penev
19:00
-
21:00
19:00
-
21:15
- no show -
19
Sunday
- no show -
Antonín Procházka
16:00
-
18:00
Z
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
20
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
21
Tuesday
- no show -
Scénář a zpěvní texty: Jiří Suchý Hudba: Jiří Šlitr; V úpravě Ondřeje Lážnovského
19:00
-
21:10
Jiří Teml; libreto Eliška Hrubá Toperczerová, Jan Tůma
10:00
-
11:00
sellout
Patricia Highsmith
19:00
-
21:15
22
Wednesday
Friedrich Schiller
19:00
-
21:00
S4
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:30
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
sellout
23
Thursday
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
22:10
OB
William Shakespeare
19:00
-
21:20
KMD14
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
sellout
24
Friday
- no show -
- no show -
- no show -
25
Saturday
19:00
-
20:30
19:00
-
21:30
Jiránek/ Pacovský/Šebánek/Šrut
17:00
-
18:00
J3
26
Sunday
Petr Markov, Jindřich Brabec
14:00
-
16:30
Carl Maria von Weber
14:00
-
16:45
O1
derniere
Klára Špičková, Natália Deáková
14:00
-
15:00
derniere
Eric-Emmanuel Schmitt
19:00
-
20:20
27
Monday
- no show -
- no show -
- no show -
28
Tuesday
Anton Pavlovič Čechov
19:00
-
22:00
V9
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
19:00
-
21:30
N9
Pēteris Vasks
19:00
-
20:20

banner 858x246 evžen oněgin AJ banner_858x246_Bonnie