EN
Thursday, 04 February 2016 10:20

Přidáváme představení muzikálu Děj se co děj!

Pro velký úspěch přidáváme dne 24. 2. 2016 představení úspěšného muzikálu Děj se co děj. 

Prestižními cenami ověnčený muzikál s hudbou od „krále Broadwaye“ Cola Portera měl v DJKT svou premiéru 28. listopadu. V České republice byl uveden vůbec poprvé. Těšit se můžete na komediální příběh, který má v sobě všechny atributy muzikálové produkce 30. let. Zavede vás na palubu luxusní zámořské lodi, která se vydává na cestu z Ameriky do Anglie. Na palubě se schází ta nejrozmanitější společnost - krásná dívka, sňatkoví podvodníci, tajní agenti, hochštapleři, falešný farář… Hlavní hrdinka, zpěvačka z nočních klubů Reno Sweeney, cestuje se svojí dívčí kapelou Reno Angels do Evropy. Zamiluje se do Billyho Crockera, tajemníka manažera z Wall Streetu. Ten však miluje dámu z vyšších kruhů, Hope Harcourtovou, která odjíždí do Anglie s jistým šlechticem, aby tam s ním uzavřela sňatek z rozumu. Zamilovaný Billy ji pronásleduje až na palubu lodi, kde se ocitá bez pasu a jízdenky.

Humor, chytlavé melodie, nápadité kostýmy, propracovaná scéna a dobrý konec. To vše je pro vás připraveno na Nové scéně DJKT.

Co si o muzikálu myslí představitelé hlavních rolí si můžete přečíst v tomto rozhovoru. Neváhejte a rezervujte si vstupenky na jinak spolehlivě vyprodané představení!

Online vstupenky ZDE.

 

 • J.K. Tyl Theatre in Pilsen

  Visitors, audience,

  Welcome to the website of the J.K. Tyl Theatre in Pilsen.

  The JK Tyl Theatre has four artistic companies that produce about 600 shows per year, offering drama, opera, operetta, musical and ballet. Titles from the repertory of leading world theatre stages are mixed with original new productions as well as Czech premieres of plays by foreign authors. The JK Tyl Theatre also continues to present opera, symphonic, operetta and musical concerts and develops the tradition of Sunday concert matinées.

  Apart from theatre productions, the J.K. Tyl Theatre offers other interesting events, exhibitions closely connected to the world of theatre. The J.K. Tyl Theatre is also registered on the cultural map of Europe as the site of the International Festival THEATRE with its first season dating back to 1993.

  We hope that there is plenty to choose from and that you will be happy to return again and again.

  We are looking forward to seeing you in our - your theatre.