EN

O souboru muzikálu

Vítám Vás na stránkách souboru muzikálu.

Říkám si, co z toho, co mám na srdci, je nejdůležitější. Všechny mé myšlenky se stejně nakonec točí kolem divadla, kolem toho nádherně roztančeného divadla, divadla plného hudby, nářků i výkřiků nadšení, šeptaných modliteb i dvojhlasně vyzpívané lásky, barev i stínů, kolem divadla plného života a někdy zas úplně praštěné nereálné stylizace. Takový je ale náš svět, každou chvíli se mění a překvapuje…

Nevím, jestli to dokážu srozumitelně vysvětlit, ale řekl bych, že život je muzikál! A muzikál je přece život. Nemyslíte?

Ocitl jsem se na židli, ze které bych měl působit, aby Vaše večery v našem divadle byly zábavné, dojemné nebo optimistické, nádherné, … Nu což, bude mi tedy potěšením! Na příští léta plánujeme spoustu skvělých titulů muzikálové klasiky i pozoruhodných novinek. Chystáme herecké příležitosti pro mimořádně talentované členy našeho souboru i zajímavé populární hosty. Zveme ke spolupráci na příštích inscenacích vynikající výtvarníky, choreografy, režiséry. Každá další premiéra by se měla stát událostí a měla by šířit věhlas plzeňského muzikálu po celé zemi. Měli byste být při tom.

Ještě jednou Vás vítám na stránkách souboru muzikálu.  Jste tady správně, vyberte si den, kdy k nám znovu přijdete zažít něco mimořádného.

Lumír Olšovský,
šéf souboru muzikálu DJKT

 

Historie souboru muzikálu