Divadelní ples 2017

Krátké sukně, dlouhý večírek! Takové je motto letošního plesu Divadla J. K. Tyla. V rytmu swingu se protančíme do rozverných třicátých let, těšit se ale můžete i na taneční repertoár klasických velkých plesů. 

6. 1. 2017
Chyběli jste na letošním divadelním plese? Podívejte se, o co jste přišli!

Charismatický tenorista Paolo Lardizzone, při jehož zpěvu běhá mráz po zádech nejen znalcům opery, připravil jedinečný zážitek všem, kteří vydrželi na plese do půlnoci - půlnočním překvapením totiž byla slavná árie Nessun Dorma z opery Turandot právě v jeho podání. Italský pěvec, který letos obdržel širší nominaci na Cenu Thálie za hlavní roli v opeře Edgar, zapěl během večera také árii Brindisi z opery La Traviata, a to společně s přední sólistkou opery DJKT a držitelkou Ceny Thálie Ivanou Veberovou.

(Foto: ředitel DJKT Martin Otava při úvodním tanci s náměstkyní, paní Annou Baxovou)

1. 3. 2016
Divadelní ples ve stylu italské renesance, vystoupí i operní hvězda Paolo Lardizzone!

Přijďte si zatančit na jednom parketu s vašimi oblíbenými herci, hudebníky či inscenátory z DJKT! Již tento pátek se sál Měšťanské Besedy promění ve slavnost ve stylu italské renesance. Umělci napříč soubory si připravili i zajímavý program a chybět nebude ani světoznámý italský tenorista Paolo Lardizzone, kterého zná plzeňské publikum například z oper Aida, Sedlák Kavalír/Komedianti či z hlavní role v opeře Edgar. Více k programu plesu zde.

(Na snímku sólistka opery Jana Foff-Tetourová se šéfem opery Tomášem Pilařem na Divadelním plese 2015)

22. 2. 2016
Divadelní ples

Letošní divadelní ples DJKT se nesl v duchu italské renesance. Vystoupili umělci napříč našimi soubory, celý večer byl zahájen slavnou plesovou scénou z baletu Romeo a Julie. Pak už následoval slavnostní přípitek, který pronesl ředitel divadla Martin Otava spolu s moderátory večera, herečkou Apolenou Veldovou a šéfem opery Tomášem Pilařem.

15. 2. 2016

banner 858x246 evžen oněgin