DE

web banner univerzal

Dezember 2020
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.12.
Dienstag
- nicht gespielt -
Náhradní termín pro skupinu N12 za 12. 6. 2020 ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N12
- nicht gespielt -
2.12.
Mittwoch
ZRUŠENO
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V2
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N2
- nicht gespielt -
3.12.
Donnerstag
Náhradní termín za 19. 4. 2020
ZRUŠENO
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Náhradní titul za My Fair Lady
ZRUŠENO
19:00
-
21:30
N7
- nicht gespielt -
4.12.
Freitag
ZRUŠENO
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V12
Náhradní titul za My Fair Lady
ZRUŠENO
19:00
-
21:30
N4
endleistung
- nicht gespielt -
5.12.
Samstag
Náhradní termín pro skupinu V8 za 5. 6. 2020 ZRUŠENO
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
OB
Náhradní termín za 21. 6. 2020
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
17:00
ZRUŠENO
Václav Čtvrtek
17:00
-
18:00
premiere
6.12.
Sonntag
Náhradní termín za 26. 4. 2020
ZRUŠENO
10:30
-
11:30
Matiné
ZRUŠENO
Sofokles
14:00
-
15:40
O2
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:20
N17
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
7.12.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
8.12.
Dienstag
- nicht gespielt -
ZRUŠENO
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N9
ZRUŠENO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
9.12.
Mittwoch
- nicht gespielt -
ZRUŠENO
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N6
ZRUŠENO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
20:50
10.12.
Donnerstag
ZRUŠENO
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V11
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S5
ZRUŠENO
David Lindsay-Abaire
19:00
11.12.
Freitag
Náhradní titul za Zkrocení zlé ženy
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
S2
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S6
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
10:00
-
10:45
zugewiesen
12.12.
Samstag
Lektorský úvod v 18.30 ve foyer.
ZRUŠENO
Friedrich Dürrenmatt
P 19:00
premiere
Náhradní titul pro skupinu S4 za 15. 4. 2020 ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
S4
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S8
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J3
13.12.
Sonntag
- nicht gespielt -
Foyer Nové scény
ZRUŠENO
10:30
-
11:30
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
16:00
-
19:00
Z
ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
14:00
-
15:00
ZRUŠENO
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
14.12.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
15.12.
Dienstag
ZRUŠENO
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V9
ZRUŠENO
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N5
ZRUŠENO
Václav Čtvrtek
10:00
-
11:00
zugewiesen
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16.12.
Mittwoch
ZRUŠENO
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V6
Náhradní termín pro skupinu N3 za 4. 6. 2020 ZRUŠENO
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N3
ZRUŠENO
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
endleistung
17.12.
Donnerstag
ZRUŠENO
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
S7
Náhradní termín pro skupinu S9 za 30. 5. 2020 ZRUŠENO
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S9
ZRUŠENO
Václav Čtvrtek
10:00
-
11:00
zugewiesen
ZRUŠENO
Václav Čtvrtek
12:00
-
13:00
zugewiesen
18.12.
Freitag
ZRUŠENO
Jakub Jan Ryba
19:00
premiere
Náhradní termín pro skupinu KMD14 za 3. 6. ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:15
KMD14
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
19.12.
Samstag
ZRUŠENO
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S9
- nicht gespielt -
Náhradní termín pro skupinu J5 za 14. 6. ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
15:00
-
16:00
J5
Náhradní termín pro skupinu J2 za 13. 6. ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J2
20.12.
Sonntag
ZRUŠENO
Friedrich Dürrenmatt
19:00
Náhradní termín za 28. 5. 2020
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
- nicht gespielt -
21.12.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
22.12.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
23.12.
Mittwoch
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
24.12.
Donnerstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
25.12.
Freitag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
26.12.
Samstag
ZRUŠENO
Jakub Jan Ryba
19:00
ZRUŠENO
Franz Arnold / Ernst Bach
17:00
ZRUŠENO
17:00
-
18:10
27.12.
Sonntag
ZRUŠENO
Jakub Jan Ryba
19:00
ZRUŠENO
Franz Arnold / Ernst Bach
O1 14:00
Náhradní termín pro skupinu S5 za 25. 6. ZRUŠENO
Franz Arnold / Ernst Bach
S5 19:00
ZRUŠENO
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
28.12.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
29.12.
Dienstag
ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V1
Náhradní termín pro skupinu N8 za 13. 3. ZRUŠENO
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N8
- nicht gespielt -
30.12.
Mittwoch
Náhradní termín pro skupinu S2 za 13. 3. 2020 ZRUŠENO
Sofokles
19:00
-
20:40
S2
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
N14 19:00
- nicht gespielt -
31.12.
Donnerstag
ZRUŠENO
Jan Kučera
17:00
-
19:00
ZRUŠENO
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
17:00
- nicht gespielt -