DE

web banner univerzal

Juni 2022
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.6.
Mittwoch
drama
Florian Zeller
19:00
-
20:30
ballet
19:00
-
21:00
- nicht gespielt -
2.6.
Donnerstag
opera
Christoph Willibald Gluck
19:00
-
21:50
VD7
für senior
drama
Franz Arnold / Ernst Bach
19:00
-
21:10
NS3
- nicht gespielt -
3.6.
Freitag
Náhradní titul za Lindauera
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
K7
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- nicht gespielt -
4.6.
Samstag
opera
Joseph Haydn
K5 19:00
ballet
D. Šostakovič / A. Pärt / P. Malásek / L. Vaculík
19:00
-
21:20
NS5
musical
Jana Havlatová
17:00
-
18:00
5.6.
Sonntag
- nicht gespielt -
ballet
D. Šostakovič / A. Pärt / P. Malásek / L. Vaculík
19:00
-
21:20
NS6
musical
Jana Havlatová
10:00
-
11:00
drama
Duncan Macmillan
19:00
-
21:15
6.6.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
7.6.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
musical
Jeanine Tesori / Lisa Kron / Alison Bechdel
19:00
-
20:40
MS
8.6.
Mittwoch
ballet
Ludwig Minkus
19:00
-
21:15
VD2
für senior
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Náhradní termín za 23.3.
David Lindsay-Abaire
19:00
-
21:15
9.6.
Donnerstag
Změna titulu
Renata Putzlacher
19:00
-
21:00
VD3
für senior
musical
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
Z
- nicht gespielt -
10.6.
Freitag
Změna titulu
Bohumil Hrabal
19:00
-
21:20
VD4
musical
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
K4
11.6.
Samstag
drama
Bohumil Hrabal
19:00
-
21:20
VD5
für senior
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Sylvie Bodorová
A 19:00
premiere
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
16:00
-
17:30
12.6.
Sonntag
drama
Bohumil Hrabal
19:00
-
21:20
VD6
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
13.6.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
14.6.
Dienstag
- nicht gespielt -
musical
Karey Kirkpatrick / John O’Farrell / Wayne Kirkpatrick
19:00
-
22:00
NS1
- nicht gespielt -
15.6.
Mittwoch
- nicht gespielt -
musical
Karey Kirkpatrick / John O’Farrell / Wayne Kirkpatrick
19:00
-
22:00
NS2
Akce pro veřejnost zdarma
17:30
-
18:30
16.6.
Donnerstag
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
musical
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
-
22:10
- nicht gespielt -
17.6.
Freitag
změna titulu
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
K8
für senior
musical
Karey Kirkpatrick / John O’Farrell / Wayne Kirkpatrick
19:00
-
22:00
NS4
Náhradní termín za 2.4.
Dustin Klein
19:00
-
20:15
18.6.
Samstag
- nicht gespielt -
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Sylvie Bodorová
PV1 19:00
musical
Jeanine Tesori / Lisa Kron / Alison Bechdel
19:00
-
20:40
19.6.
Sonntag
závěrečné vystoupení
19:00
musical
Elton John / Lee Hall
16:00
-
19:00
K6
ballet
17:00
-
18:35
J2
20.6.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
21.6.
Dienstag
drama
Bohumil Hrabal
19:00
-
21:20
VD1
- nicht gespielt -
Festival Na scénu!
Jarmila Hruškociová
10:00
-
13:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
10:00
-
11:30
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
12:30
-
14:45
Festival Na scénu!
Eva Spoustová
13:00
-
15:30
Festival Na scénu!
Miroslav Ondra
15:30
-
18:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
15:30
-
17:00
Festival Na scénu!
JAMU - Divadlo na Orlí
18:00
22.6.
Mittwoch
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
Festival Na scénu!
Soňa Hanzlíčková
10:00
-
11:30
Festival Na scénu!
Tereza Koželuhová
10:00
-
12:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
10:00
-
11:30
Festival Na scénu!
Soňa Hanzlíčková
12:30
-
14:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
12:30
-
14:45
Festival Na scénu!
Eva Spoustová
13:00
-
16:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
15:30
-
17:00
Festival Na scénu!
Vstup zdarma
16:00
-
18:00
Festival Na scénu!
Mezinárodní konzervatoř
18:00
23.6.
Donnerstag
- nicht gespielt -
drama
Franz Arnold / Ernst Bach
19:00
-
21:10
Č
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
10:00
-
11:30
Festival Na scénu!
Pavel Pavlovský
10:00
-
13:00
Festival Na scénu!
Pavel Pavlovský
10:00
-
13:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
12:30
-
14:45
Festival Na scénu!
Karel Korsa
13:00
-
17:00
Festival Na scénu!
Karel Korsa
13:00
-
17:00
Festival Na scénu!
Eduard Klezla
15:30
-
17:00
Festival Na scénu!
Pražská konzervatoř
18:00
24.6.
Freitag
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
-
23:59
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
-
23:59
Festival Na scénu!
Hana Nováková
10:30
-
12:00
Festival Na scénu!
Jan Zazy Zázvůrek
13:30
-
15:30
Festival Na scénu!
Lumír Olšovský / Jan Zazy Zázvůrek
15:30
-
17:00
Festival Na scénu!
Lumír Olšovský / Jan Zazy Zázvůrek
15:30
-
17:30
Festival Na scénu!
Konzervatoř Plzeň
18:00
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Giuseppe Verdi
20:30
-
23:59
25.6.
Samstag
Vystoupení Baletní školy DJKT
16:00
-
18:00
Vystoupení Baletní školy DJKT
19:00
-
21:00
- nicht gespielt -
Festival Na scénu!
Lukáš Adam
10:00
-
13:00
Festival Na scénu!
Lucie Dolejšková
13:00
-
15:30
Festival Na scénu!
Klára Kočárková
15:30
-
18:00
Festival Na scénu!
Mezinárodní konzervatoř
18:00
-
19:30
18:00
26.6.
Sonntag
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Michael Kunze / Sylvester Levay
20:30
-
23:59
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Michael Kunze / Sylvester Levay
20:30
-
23:59
Noc s operou
Amfiteátr Lochotín
Michael Kunze / Sylvester Levay
20:30
-
23:59
27.6.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
28.6.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
29.6.
Mittwoch
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
30.6.
Donnerstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -