DE

web banner univerzal

  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.10.
Donnerstag
Náhradní termín za 1. 4.
Luchino Visconti/Nicola Badalucco/Enrico Medioli
19:00
V11 + V6
Náhradní termín za 11. 6.
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N7
- nicht gespielt -
2.10.
Freitag
ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V8
Náhradní termín za 24. 4.
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N8
- nicht gespielt -
3.10.
Samstag
Náhradní termín za 14. 5.
ZRUŠENO
19:00
-
21:15
V3
Náhradní termín za 25. 4.
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
Náhradní termín za 4. 4.
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
4.10.
Sonntag
- nicht gespielt -
Náhradní termín za 26. 4.
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
14:00
-
16:45
S8
ZRUŠENO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N17
Náhradní termín za 5. 4.
dle Wolfganga Amadea Mozarta
15:00
-
15:45
Náhradní termín za 5. 4.
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
5.10.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
6.10.
Dienstag
- nicht gespielt -
ZRUŠENO
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S3
Náhradní termín za 9. 6.
Kryštof Pavelka
19:00
MS
drama
Hosté: Adam Skala, Jiří Zákravský
20:20
7.10.
Mittwoch
Náhradní termín za 5. 5.
ZRUŠENO
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V2 + V1
Náhradní termín za 5. 6.
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N4
- nicht gespielt -
8.10.
Donnerstag
Náhradní termín za 26. 3.
Michel de Ghelderode
19:00
-
20:10
KMD14
Náhradní termín za 3. 4.
ZRUŠENO
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S6
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
10:00
-
11:00
zugewiesen
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
12:00
-
13:00
zugewiesen
9.10.
Freitag
Změna titulu za inscenaci Lohengrin
ZRUŠENO
Bedřich Smetana
19:00
-
22:00
S2
Náhradní termín za 14. 3.
ZRUŠENO
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Náhradní termín za 16. 4.
Will Eno
19:00
-
21:10
10.10.
Samstag
Náhradní termín za 9. 4.
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
Náhradní termín i titul za 8. 4. (Anastázie)
Antonín Dvořák / K. J. Erben
19:00
-
20:10
N6
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J1
11.10.
Sonntag
Matiné proběhne formou setkání, nutná rezervace
10:30
-
11:30
Matiné
drama
Michel de Ghelderode
16:00
-
17:10
Z
ZRUŠENO
foyer Nové scény
10:30
-
12:00
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
15:00
-
16:00
Náhradní termín za 14. 6.
ZRUŠENO
Dalibor Bárta / Václav Bárta st.
17:00
-
18:00
J4
12.10.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
13.10.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
Náhradní termín za 21. 4.
ZRUŠENO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
21:50
14.10.
Mittwoch
ZRUŠENO
Michel de Ghelderode
19:00
-
20:10
S4
endleistung
Náhradní termín za 29. 4.
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:15
N14
Náhradní termín za 22. 4.
ZRUŠENO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
-
21:15
15.10.
Donnerstag
ZRUŠENO
Sofokles
19:00
-
20:40
S5
Náhradní termín za 27. 3. - přeloženo na 1. 11. od 14.00
muzikálový koncert
19:00
- nicht gespielt -
16.10.
Freitag
Náhradní termín za 3. 6.
ZRUŠENO
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V10
ZRUŠENO
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:15
N4
Náhradní termín za 22. 3.
ZRUŠENO
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
21:50
17.10.
Samstag
Přeloženo na 7. 11.
Leoš Janáček
19:00
P
premiere
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
S9
ZRUŠENO
Kryštof Pavelka
19:00
-
20:20
18.10.
Sonntag
Náhradní termín za 8. 5.
ZRUŠENO
Luchino Visconti/Nicola Badalucco/Enrico Medioli
19:00
V17 + V12
ZRUŠENO
10:30
-
11:30
Náhradní termín za 14. 4.
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
S3
ZRUŠENO
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
Náhradní termín za 14. 4.
ZRUŠENO
Josef Čapek
13:00
-
13:50
19.10.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
20.10.
Dienstag
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V5
- nicht gespielt -
Náhradní termín za 17. 3.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
21.10.
Mittwoch
Náhradní termín za 11. 6. (V3) a 13. 5. (V14)
Luchino Visconti/Nicola Badalucco/Enrico Medioli
19:00
V3 + V14
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N2
Náhradní termín za 29. 4.
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
22.10.
Donnerstag
ZRUŠENO
Leoš Janáček
19:00
Španělská muška
18:00
Náhradní termín za 2. 6.
Petr Iljič Čajkovskij / Youri Vámos
19:00
-
21:15
N7 + N9
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
23.10.
Freitag
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V4
Náhradní termín za 13. 5.
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- nicht gespielt -
24.10.
Samstag
ZRUŠENO
Jazz bez hranic
19:00
Franz Arnold / Erns Bach
19:00
A
premiere
dle Wolfganga Amadea Mozarta
17:00
-
17:45
J2
25.10.
Sonntag
Změna titulu za inscenaci Lohengrin
Bedřich Smetana
14:00
-
17:00
O2
Náhradní termín za 5. 5.
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
Náhradní termín za 6. 5.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
Náhradní termín za 19. 4.
15:00
-
15:50
Náhradní termín za 28. 3.
17:00
-
17:45
J3
26.10.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
27.10.
Dienstag
Náhradní termín za 28. 4.
Claudio Monteverdi
19:00
-
21:30
V1 + V5
Náhradní termín za 24. 6.
19:00
S7
19:00
-
20:10
28.10.
Mittwoch
Náhradní termín za 25. 3.
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V14 + V10
Náhradní termín za 21. 3.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- nicht gespielt -
29.10.
Donnerstag
Náhradní termín za 12. 3.
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V3 + V11
Změna titulu za inscenaci My Fair Lady
19:00
N3
- nicht gespielt -
30.10.
Freitag
Náhradní termín za 21. 3.
Luchino Visconti/Nicola Badalucco/Enrico Medioli
19:00
P
Změna titulu za inscenaci My Fair Lady
19:00
N12
- nicht gespielt -
31.10.
Samstag
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
Náhradní termín za 14. 3.
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
17:00
-
18:00
J2