DE

web banner univerzal

  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.5.
Freitag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
2.5.
Samstag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
3.5.
Sonntag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín 17. 1. 2021
Franz Lehár
16:00
Z
- wird vorbereitet -
4.5.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
5.5.
Dienstag
Zrušeno
Jan Jirásek
11:00
S1
Náhradní termín pro V1 7. 10.
Jan Jirásek
19:00
V1
Náhradní termín 25. 10. od 14:00
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
6.5.
Mittwoch
Náhradní termín 11. 11.
Claudio Monteverdi
19:00
V6
Náhradní termín 25. 10.
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
7.5.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín pro N3 7. 11.
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
N3
- wird vorbereitet -
8.5.
Freitag
Náhradní termín pro V12 18. 10.
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
V 12
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
9.5.
Samstag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
10.5.
Sonntag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
11.5.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
12.5.
Dienstag
Zrušeno
Jan Kučera
11:00
S10
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
13.5.
Mittwoch
Náhradní termín pro V14 21. 10.
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
V14
Náhradní termín 23. 10.
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
14.5.
Donnerstag
Náhradní termín 3. 10.
Luigi Pirandello
19:00
V3
Náhradní titul pro KMD14 My Fair Lady 26. 11.
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
KMD14
- wird vorbereitet -
15.5.
Freitag
Náhradní termín pro V8 25. 11.
Georges Feydeau
19:00
V8
Náhradní termín pro S6 30. 8.
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S6
- wird vorbereitet -
16.5.
Samstag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín 15. 11.
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
17.5.
Sonntag
Náhradní titul pro O2 Každý má svou pravdu 1. 11.
Michel de Ghelderode
14:00
O2
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
18.5.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
19.5.
Dienstag
Náhradní termín pro S3 18. 8.
Sofokles
19:00
S3
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
20.5.
Mittwoch
Náhradní termín pro V2 18. 11.
Georges Feydeau
19:00
V2
DJKT s Vámi živě
18:00
- wird vorbereitet -
21.5.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín pro N11 14. 11.
Karel Čapek
19:00
N11
- wird vorbereitet -
22.5.
Freitag
Náhradní termín pro V4 12. 11.
Jan Jirásek
19:00
V4
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
23.5.
Samstag
- wird vorbereitet -
Náhradní titul Každý má svůj sen pro A 28. 8.
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
A
- wird vorbereitet -
24.5.
Sonntag
Náhradní termín pro V17 27. 8.
Georges Feydeau
19:00
V17
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
25.5.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
26.5.
Dienstag
Náhradní termín pro V9 25. 8.
Luchino Visconti / Nicola Badalucco / Enrico Medioli
19:00
V9
Náhradní titul pro N1 Každý má svůj sen 1. 9.
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
N1
- wird vorbereitet -
27.5.
Mittwoch
Náhradní titul pro S4 Korzár 22. 8.
Jan Kučera
19:00
S4
vysílání záznamu na Facebooku DJKT
18:00
Náhradní titul pro N2 Každý má svůj sen 29. 11.
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
N2
- wird vorbereitet -
28.5.
Donnerstag
Náhradní termín pro V11 20. 8.
Claudio Monteverdi
19:00
V11
Náhradní termín 20. 12.
Alan Jay Lerner / Frederick Loewe
19:00
- wird vorbereitet -
29.5.
Freitag
Náhradní termín pro KMD10 20. 11.
A. Ch. Adam / L. Delibes a další
19:00
KMD10
Náhradní titul pro N8 Každý má svůj sen 3. 9.
19:00
N8
- wird vorbereitet -
30.5.
Samstag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín pro S9 17. 12.
Franz Lehár
19:00
S9
- wird vorbereitet -
31.5.
Sonntag
- wird vorbereitet -
Náhradní termín 10. 2.
Terrence McNally / David Yazbek
17:00
-
20:00
- wird vorbereitet -