DE

web banner univerzal

  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.3.
Sonntag
Foyer Vendelína Budila
Na klavír i čtyřručně – L. Janáček, A. Dvořák
10:30
-
11:30
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V17
ballet
Sir Edward Elgar
14:00
-
16:00
O2
drama
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
endleistung
2.3.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
3.3.
Dienstag
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V5
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
S3
- nicht gespielt -
4.3.
Mittwoch
drama
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V10
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
10:00
-
10:45
opera
12:00
-
12:45
5.3.
Donnerstag
- nicht gespielt -
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S5
drama
Josef Čapek
17:00
-
17:50
6.3.
Freitag
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V4
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N4
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
7.3.
Samstag
drama
19:00
-
20:10
S9
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Georges Bizet
19:00
-
22:00
OB
für senior
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
15:00
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
8.3.
Sonntag
- nicht gespielt -
drama
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
ballet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
9.3.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
10.3.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
musical
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
11.3.
Mittwoch
ballet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V14
- nicht gespielt -
Big band Konzervatoře Plzeň
19:00
12.3.
Donnerstag
ballet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V11
Výroční muzikálový koncert
19:00
- nicht gespielt -
13.3.
Freitag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
S2
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N8
- nicht gespielt -
14.3.
Samstag
drama
Agatha Christie
19:00
-
21:00
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J2 17:00
15.3.
Sonntag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
drama
Will Eno
19:00
-
21:10
16.3.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
17.3.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
18.3.
Mittwoch
- nicht gespielt -
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N6
musical
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zugewiesen
musical
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zugewiesen
19.3.
Donnerstag
- nicht gespielt -
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
Vstup pro veřejnost zdarma
na téma Soumrak bohů
18:00
20.3.
Freitag
ballet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V8
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- nicht gespielt -
21.3.
Samstag
drama
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
P 19:00
premiere
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- nicht gespielt -
22.3.
Sonntag
JenomPisničkyTour
Vstupenky v prodeji od 19. 1. od 10.00
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N17
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
23.3.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
24.3.
Dienstag
drama
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
V1 19:00
- nicht gespielt -
drama
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zugewiesen
25.3.
Mittwoch
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V10
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N14
musical
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zugewiesen
musical
Milan Benedikt Karpíšek
12:00
-
13:15
zugewiesen
26.3.
Donnerstag
drama
19:00
-
20:10
KMD14
- nicht gespielt -
musical
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27.3.
Freitag
drama
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V12
Výroční muzikálový koncert
19:00
drama
Josef Čapek
10:00
-
10:50
zugewiesen
28.3.
Samstag
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
A 19:00
premiere
drama
17:00
-
17:50
J3
29.3.
Sonntag
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
O1
musical
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
drama
15:00
-
15:50
J5
drama
17:00
-
17:50
J4
30.3.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
31.3.
Dienstag
drama
Lucchino Visconti / spoluautoři Nicola Badalucco a Enrico Medioli
S7 19:00
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
11:00
zugewiesen
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
N5 19:00
Scénické čtení
Malina Prześluga – Pustina
19:00