DE

web banner univerzal

Februar 2020
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.2.
Samstag
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
OB
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
2.2.
Sonntag
opera
10:30
-
11:30
Matiné
musical
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
drama
Josef Čapek
17:00
-
17:50
3.2.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
4.2.
Dienstag
- wird vorbereitet -
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
S3
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
5.2.
Mittwoch
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
6.2.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Pro veřejnost zdarma
na téma Každý má svou pravdu
18:00
7.2.
Freitag
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
für senior
Přesunuto na 22. února
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
- wird vorbereitet -
8.2.
Samstag
Lektorský úvod v 18:30 ve foyer
Luigi Pirandello
19:00
P
premiere
musical
Elton John / Lee Hall
17:00
-
20:00
- wird vorbereitet -
9.2.
Sonntag
- wird vorbereitet -
Foyer Nové scény
Roman Krebs
10:30
-
12:00
musical
Elton John / Lee Hall
17:00
-
20:00
- wird vorbereitet -
10.2.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
11.2.
Dienstag
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V5
drama
Lewis Carroll
17:00
-
18:45
- wird vorbereitet -
12.2.
Mittwoch
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V2
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
13.2.
Donnerstag
drama
Georges Feydeau
19:00
-
21:10
V11
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N7
Akce pro veřejnost ve foyer MS
tentokrát Green Day's American Idiot
18:00
-
19:00
14.2.
Freitag
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
S6
- wird vorbereitet -
15.2.
Samstag
ballet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
S9
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
VYPRODÁNO
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
premiere
16.2.
Sonntag
- wird vorbereitet -
opera
Franz Lehár
14:00
-
16:30
O1
Vstupenky pouze v předprodeji
Foyer Nové scény
20:00
-
21:30
drama
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
17.2.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
18.2.
Dienstag
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
V9
musical
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N9
drama
Will Eno
19:00
-
21:10
MS
19.2.
Mittwoch
- wird vorbereitet -
musical
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N2
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
10:00
zugewiesen
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
12:00
zugewiesen
20.2.
Donnerstag
opera
Antonín Dvořák
11:00
-
13:00
S10
zugewiesen
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
KMD10
musical
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
N3
drama
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
endleistung
21.2.
Freitag
drama
19:00
-
20:10
S8
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
N12
Změna termínu - 2. 4.
22.2.
Samstag
drama
Agatha Christie
19:00
-
21:00
Práce s textem, dramatizace
10:00
Náhradní představení za 7. února
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
zugewiesen
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J3 17:00
23.2.
Sonntag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
16:00
-
19:00
Z
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N17
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
15:00
ballet
Gabriela Vermelho, Alena Pešková
J4 17:00
24.2.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
25.2.
Dienstag
ballet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
V1
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
11:00
-
13:00
S1
zugewiesen
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
26.2.
Mittwoch
drama
Luigi Pirandello
19:00
-
21:15
V6
opera
Georges Bizet
19:00
-
22:00
S4
musical
Green Day / Billie Joe Armstrong / Michael Mayer
19:00
27.2.
Donnerstag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
endleistung
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
KMD14
- wird vorbereitet -
28.2.
Freitag
ballet
Petr Hora
10:00
-
11:30
zugewiesen
29.2.
Samstag
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
drama
Carlo Goldoni
19:00
-
21:15
opera
17:00
-
17:45