web banner univerzal

November 2019
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1. 11.
Freitag
COM_PROGRAM_OPERA
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V4
COM_PROGRAM_BALET
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N4
- nicht gespielt -
2. 11.
Samstag
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S9
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_CINOHRA
Will Eno
19:00
premiere
3. 11.
Sonntag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_CINOHRA
Karel Čapek
19:00
-
20:30
- nicht gespielt -
4. 11.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
5. 11.
Dienstag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N9
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zugewiesen
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
6. 11.
Mittwoch
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V14
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N14
COM_PROGRAM_CINOHRA
Will Eno
19:00
7. 11.
Donnerstag
COM_PROGRAM_CINOHRA
Sofokles
19:00
-
20:40
V3
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N11
- nicht gespielt -
8. 11.
Freitag
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S8
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S6
- nicht gespielt -
9. 11.
Samstag
COM_PROGRAM_OPERA
Jan Jirásek
19:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
COM_PROGRAM_CINOHRA
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
10. 11.
Sonntag
COM_PROGRAM_OPERA
Písně a klavírní skladby autorů Pařížské šestky
10:30
-
11:30
foyer
COM_PROGRAM_OPERA
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:40
V17
Vstupenky pouze v předprodeji
Eva Staškovičová
10:30
-
12:00
Foyer
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N17
COM_PROGRAM_CINOHRA
Josef Čapek
11:00
-
11:50
11. 11.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
12. 11.
Dienstag
COM_PROGRAM_CINOHRA
Sofokles
19:00
-
20:40
V1
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N1
COM_PROGRAM_CINOHRA
MOPED
10:00
-
11:30
zugewiesen
13. 11.
Mittwoch
COM_PROGRAM_CINOHRA
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V2
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N6
COM_PROGRAM_OPERA
Bedřich Smetana
10:00
-
11:00
zugewiesen
COM_PROGRAM_OPERA
Bedřich Smetana
12:00
-
13:00
zugewiesen
14. 11.
Donnerstag
COM_PROGRAM_CINOHRA
Agatha Christie
19:00
-
21:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N3
COM_PROGRAM_CINOHRA
MOPED
10:00
-
11:30
zugewiesen
15. 11.
Freitag
COM_PROGRAM_CINOHRA
19:00
-
20:10
V8
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S2
- nicht gespielt -
16. 11.
Samstag
18.30 - lektorský úvod
Adolph Charles Adam
19:00
premiere
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
COM_PROGRAM_OPERA
Jiří Pauer
14:00
COM_PROGRAM_OPERA
Jiří Pauer
17:00 J1
17. 11.
Sonntag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
18. 11.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
19. 11.
Dienstag
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V9
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_BALET
Antonín Dvořák
10:00
-
11:10
zugewiesen
COM_PROGRAM_BALET
Antonín Dvořák
12:00
-
13:10
zugewiesen
20. 11.
Mittwoch
COM_PROGRAM_OPERA
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V10
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
19:00
-
21:10
N2
endleistung
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
zugewiesen
21. 11.
Donnerstag
COM_PROGRAM_OPERA
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
endleistung
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N7
COM_PROGRAM_CINOHRA
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
22. 11.
Freitag
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V12
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N12
COM_PROGRAM_BALET
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
23. 11.
Samstag
COM_PROGRAM_BALET
Adolph Charles Adam
19:00
-
20:30
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
COM_PROGRAM_OPERA
Jiří Pauer
17:00 J3
24. 11.
Sonntag
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
D
Koncert k příležitosti jubilea Pavly Břínkové
Pavla Břínková, Jan Ježek
19:30
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
14:00
-
16:10
O2
- nicht gespielt -
25. 11.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
26. 11.
Dienstag
COM_PROGRAM_CINOHRA
Sofokles
19:00
-
20:40
V5
COM_PROGRAM_BALET
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
S3
- nicht gespielt -
27. 11.
Mittwoch
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V6
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S4
- nicht gespielt -
28. 11.
Donnerstag
COM_PROGRAM_OPERA
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V11
COM_PROGRAM_CINOHRA
Karel Čapek
19:00
-
20:30
S7
Akce pro veřejnost zdarma
18:00
29. 11.
Freitag
Tutyvoci, Hlasoplet
Cadence (CA)
19:30
COM_PROGRAM_CINOHRA
Karel Čapek
19:00
-
20:30
N8
- nicht gespielt -
30. 11.
Samstag
COM_PROGRAM_OPERA
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
OB
18.30 - lektorský úvod
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
premiere
COM_PROGRAM_CINOHRA
Will Eno
19:00