DE

web banner univerzal

November 2019
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.11.
Freitag
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V4
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N4
- wird vorbereitet -
2.11.
Samstag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S9
drama
Will Eno
19:00
-
21:10
premiere
3.11.
Sonntag
- wird vorbereitet -
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
- wird vorbereitet -
4.11.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
5.11.
Dienstag
- wird vorbereitet -
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N9
musical
Milan Benedikt Karpíšek
10:00
-
11:15
zugewiesen
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
6.11.
Mittwoch
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V14
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N14
drama
Will Eno
19:00
-
21:10
7.11.
Donnerstag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V3
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N11
- wird vorbereitet -
8.11.
Freitag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S8
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S6
- wird vorbereitet -
9.11.
Samstag
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:50
musical
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
drama
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
10.11.
Sonntag
opera
Písně a klavírní skladby autorů Pařížské šestky
10:30
-
11:30
foyer
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V17
Vstupenky pouze v předprodeji
Eva Staškovičová
10:30
-
12:00
Foyer
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N17
für senior
drama
Josef Čapek
11:00
-
11:50
11.11.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
12.11.
Dienstag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V1
musical
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N1
drama
MOPED
10:00
-
11:30
zugewiesen
13.11.
Mittwoch
drama
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V2
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N6
opera
Bedřich Smetana
10:00
-
11:00
zugewiesen
opera
Bedřich Smetana
12:00
-
13:00
zugewiesen
14.11.
Donnerstag
drama
Agatha Christie
19:00
-
21:00
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N3
drama
MOPED
10:00
-
11:30
zugewiesen
15.11.
Freitag
drama
19:00
-
20:10
V8
Vernisáž výstavy
Pro veřejnost zdarma 16:30
Foyer
musical
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S2
- wird vorbereitet -
16.11.
Samstag
18.30 - lektorský úvod
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
premiere
Technické prohlídky zdarma
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Zážitkové prohlídky divadla
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
opera
Jiří Pauer
14:00
-
14:50
opera
Jiří Pauer
17:00
-
17:50
J1
Zážitkové prohlídky divadla
Vstupenky pouze v předprodeji
22:30
17.11.
Sonntag
Vzpomínkový večer k výročí sametové revoluce
Vstupné pouze symbolických 30 Kč
20:00
- wird vorbereitet -
musical
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
17:00
-
19:50
18.11.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
19.11.
Dienstag
Čtení proběhne ve skladu kulis VD, vstupenky pouze v předprodeji.
19:00
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V9
- wird vorbereitet -
ballet
Antonín Dvořák
10:00
-
11:10
zugewiesen
ballet
Antonín Dvořák
12:00
-
13:10
zugewiesen
20.11.
Mittwoch
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V10
drama
Molière
19:00
-
21:10
N2
endleistung
musical
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
zugewiesen
21.11.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N7
drama
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
22.11.
Freitag
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V12
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N12
ballet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
23.11.
Samstag
ballet
Adolph Charles Adam
19:00
-
21:15
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
Zrušeno
Náhradní termín 15.12.
Jiří Pauer
17:00
-
17:50
J3
24.11.
Sonntag
opera
Antonín Dvořák
14:00
-
16:00
D
Koncert k příležitosti jubilea Pavly Břínkové
Pavla Břínková, Jan Ježek
19:30
drama
Antonín Procházka
14:00
-
16:10
O2
- wird vorbereitet -
25.11.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
26.11.
Dienstag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V5
ballet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
19:00
-
21:15
S3
- wird vorbereitet -
27.11.
Mittwoch
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V6
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S4
- wird vorbereitet -
28.11.
Donnerstag
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V11
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
S7
Akce pro veřejnost zdarma
18:00
29.11.
Freitag
Jazz bez hranic
Tutti Voci, Hlasoplet
19:30
foyer
Baletní škola, Dětský sbor, Muzikálové studio, DDD
17:00
drama
Karel Čapek
19:00
-
21:15
N8
- wird vorbereitet -
30.11.
Samstag
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
OB
18.30 - lektorský úvod
VYPRODÁNO
Michael Kunze / Sylvester Levay
19:00
-
21:45
premiere
drama
Will Eno
19:00
-
21:10