DE

web banner univerzal

Oktober 2019
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.10.
Dienstag
- wird vorbereitet -
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N5
- wird vorbereitet -
2.10.
Mittwoch
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V2
drama
Lewis Carroll
11:00
-
13:00
S1
zugewiesen
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N6
- wird vorbereitet -
3.10.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
musical
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S5
- wird vorbereitet -
4.10.
Freitag
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V4
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N4
- wird vorbereitet -
5.10.
Samstag
ballet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
OB
musical
Terrence McNally / Marc Shaiman / Scott Wittman
19:00
-
21:45
S9
opera
Jiří Pauer
17:00
-
17:50
6.10.
Sonntag
opera
Jacques Offenbach
19:00
-
21:10
für senior
drama
Molière
14:00
-
16:10
O1
opera
Jiří Pauer
11:00
-
11:50
7.10.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
8.10.
Dienstag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S3
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N1
ballet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
MS
9.10.
Mittwoch
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V14
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N14
Pro nemoc zrušeno, náhradní termín 20.12.
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
10.10.
Donnerstag
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
KMD10
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N7
drama
Ján Šimko a kol.
19:00
-
20:15
11.10.
Freitag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V12
musical
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
S2
ballet
17:00
-
18:10
12.10.
Samstag
Lektorský úvod pro diváky v 18.30 ve foyer
Jan Jirásek
19:00
-
20:30
P
premiere
- wird vorbereitet -
musical
Milan Benedikt Karpíšek
14:00
-
15:15
J4
musical
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
J3
13.10.
Sonntag
opera
Jan Jirásek
19:00
-
20:30
- wird vorbereitet -
musical
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
17:00
-
18:30
14.10.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
15.10.
Dienstag
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V9
- wird vorbereitet -
Pro nemoc zrušeno, náhradní termín 11. 1. 2020
Stephen Sondheim / Hugh Wheeler
19:00
-
21:50
16.10.
Mittwoch
musical
Jerry Bock / Joseph Stein / Sheldon Harnick
19:00
-
22:00
S4
- wird vorbereitet -
drama
Jiří Antonín Trnka
19:00
-
20:10
17.10.
Donnerstag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
S7
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N11
- wird vorbereitet -
18.10.
Freitag
ballet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V8
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N8
- wird vorbereitet -
19.10.
Samstag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
ballet
17:00
-
18:10
J1
20.10.
Sonntag
opera
Český melodram III.
10:30
-
11:30
foyer
Mezinárodní koncert Plzeň - Oděsa
19:00
ballet
Ch. Chaplin / D. Šostakovič / B. Britten a další
14:00
-
16:15
O2
für senior
drama
Josef Čapek
13:00
-
13:50
drama
Josef Čapek
15:00
-
15:50
21.10.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
22.10.
Dienstag
drama
19:00
-
20:10
V1
opera
Franz Lehár
19:30
-
22:00
N9
- wird vorbereitet -
23.10.
Mittwoch
opera
Giuseppe Verdi
19:00
-
21:20
V6
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
KMD14
- wird vorbereitet -
24.10.
Donnerstag
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V3
musical
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
19:00
-
21:35
N3
- wird vorbereitet -
25.10.
Freitag
ballet
Petr Iljič Čajkovskij
19:00
-
21:30
zugewiesen
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
S8
- wird vorbereitet -
26.10.
Samstag
opera
Jan Jirásek
14:00
Lektorský úvod pro diváky v 18.30 ve foyer
Karel Čapek
19:00
-
21:15
A
premiere
musical
Jiří Suchý / Jiří Šlitr
19:00
-
20:30
27.10.
Sonntag
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V17
Vstupenky pouze v předprodeji
Baletní sál Nového divadla
10:30
-
12:00
musical
Terrence McNally / David Yazbek
14:00
-
17:00
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
opera
Bedřich Smetana
11:00
-
12:00
ballet
Federico García Lorca / Anna Vita
19:00
-
20:00
28.10.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
29.10.
Dienstag
opera
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V5
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
- wird vorbereitet -
30.10.
Mittwoch
drama
Jean-Luc Lagarce
19:00
-
20:30
V10
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N2
- wird vorbereitet -
31.10.
Donnerstag
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V11
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
zugewiesen
- wird vorbereitet -