web banner univerzal

September 2019
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1. 9.
Sonntag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
2. 9.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
3. 9.
Dienstag
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V1
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S3
- nicht gespielt -
4. 9.
Mittwoch
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
COM_PROGRAM_OPERA
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V6
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N2
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
5. 9.
Donnerstag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N11
- nicht gespielt -
6. 9.
Freitag
COM_PROGRAM_CINOHRA
19:00
-
20:10
S6
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N4
- nicht gespielt -
7. 9.
Samstag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
COM_PROGRAM_BALET
17:00
-
18:10
premiere
8. 9.
Sonntag
COM_PROGRAM_OPERA
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V17
COM_PROGRAM_BALET
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N17
- nicht gespielt -
9. 9.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
10. 9.
Dienstag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
11. 9.
Mittwoch
- nicht gespielt -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Moskva
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
DJKT Plzeň
16:00
12. 9.
Donnerstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
17:30
- nicht gespielt -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Komorní scéna Aréna, Ostrava
11:00
13. 9.
Freitag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Městská divadla pražská
18:30
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Poznaň
16:30
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
SND Bratislava
19:00
14. 9.
Samstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Národní divadlo - Opera Praha
19:30
- nicht gespielt -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
SND Bratislava
15:00
15. 9.
Sonntag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
DJKT Plzeň
14:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
TR, Varšva
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Divadlo Petra Bezruče, Ostrava
10:30
16. 9.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
17. 9.
Dienstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Dejvické divadlo, Praha
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
La Putyka, Praha
19:00
- nicht gespielt -
18. 9.
Mittwoch
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Dejvické divadlo, Praha
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
La Putyka, Praha
17:30
- nicht gespielt -
19. 9.
Donnerstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Divadlo v Dlouhé, Praha
19:00
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
20. 9.
Freitag
COM_PROGRAM_BALET
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V12
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N8
- nicht gespielt -
21. 9.
Samstag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
COM_PROGRAM_BALET
14:00
-
15:10
J4
COM_PROGRAM_BALET
17:00
-
18:10
J2
22. 9.
Sonntag
COM_PROGRAM_OPERA
Jacques Offenbach
14:00
-
16:10
O2
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
17:00
-
19:35
COM_PROGRAM_CINOHRA
Josef Čapek
11:00
-
11:50
COM_PROGRAM_CINOHRA
Josef Čapek
14:00
-
14:50
23. 9.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
24. 9.
Dienstag
COM_PROGRAM_OPERA
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V5
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
19:00
-
21:10
N9
- nicht gespielt -
25. 9.
Mittwoch
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V10
COM_PROGRAM_CINOHRA
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N14
- nicht gespielt -
26. 9.
Donnerstag
COM_PROGRAM_CINOHRA
Sofokles
19:00
-
20:40
V11
COM_PROGRAM_OPERA
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N3
- nicht gespielt -
27. 9.
Freitag
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V8
COM_PROGRAM_CINOHRA
Molière
19:00
-
21:10
N12
- nicht gespielt -
28. 9.
Samstag
- nicht gespielt -
COM_PROGRAM_BALET
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
OB
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Milan Benedikt Karpíšek
14:00
-
15:15
COM_PROGRAM_MUZIKAL
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
J1
29. 9.
Sonntag
- nicht gespielt -
Vstupenky pouze v předprodeji.
Kateřina Chrenková Falcová
10:30
-
12:00
foyer
COM_PROGRAM_CINOHRA
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S8
COM_PROGRAM_BALET
14:00
-
15:10
30. 9.
Montag
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -
- nicht gespielt -