DE

web banner univerzal

September 2019
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
  Großes Theater Neue Bühne Kleine Bühne
1.9.
Sonntag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
2.9.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
3.9.
Dienstag
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V1
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S3
- wird vorbereitet -
4.9.
Mittwoch
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
opera
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00
-
21:40
V6
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N2
Průvod startuje v 16 hodin z Mlýnské strouhy
16:00
-
20:00
5.9.
Donnerstag
- wird vorbereitet -
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N11
- wird vorbereitet -
6.9.
Freitag
drama
19:00
-
20:10
S6
musical
Tim Rice / Andrew Lloyd Webber
19:00
-
21:00
N4
- wird vorbereitet -
7.9.
Samstag
- wird vorbereitet -
musical
Terrence McNally / David Yazbek
19:00
-
22:00
ballet
17:00
-
18:10
premiere
8.9.
Sonntag
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V17
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
N17
- wird vorbereitet -
9.9.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
10.9.
Dienstag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
11.9.
Mittwoch
- wird vorbereitet -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Moskva
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
DJKT Plzeň
16:00
12.9.
Donnerstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
17:30
- wird vorbereitet -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Komorní scéna Aréna, Ostrava
11:00
13.9.
Freitag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Městská divadla pražská
18:30
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Poznaň
16:30
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
SND Bratislava
19:00
14.9.
Samstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Národní divadlo - Opera Praha
19:30
- wird vorbereitet -
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
SND Bratislava
15:00
15.9.
Sonntag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
DJKT Plzeň
14:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
TR, Varšva
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Divadlo Petra Bezruče, Ostrava
10:30
16.9.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
17.9.
Dienstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Dejvické divadlo, Praha
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
La Putyka, Praha
19:00
- wird vorbereitet -
18.9.
Mittwoch
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Dejvické divadlo, Praha
19:00
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
La Putyka, Praha
17:30
- wird vorbereitet -
19.9.
Donnerstag
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DIVADLO
Divadlo v Dlouhé, Praha
19:00
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
20.9.
Freitag
ballet
Jan Kučera
19:00
-
21:00
V12
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
N8
- wird vorbereitet -
21.9.
Samstag
- wird vorbereitet -
musical
Elton John / Lee Hall
14:00
-
17:00
musical
Elton John / Lee Hall
19:00
-
22:00
ballet
14:00
-
15:10
J4
ballet
17:00
-
18:10
J2
22.9.
Sonntag
opera
Jacques Offenbach
14:00
-
16:10
O2
musical
Bruce Joel Rubin / Dave Stewart / Glen Ballard
17:00
-
19:35
drama
Josef Čapek
11:00
-
11:50
drama
Josef Čapek
14:00
-
14:50
23.9.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
24.9.
Dienstag
opera
Pietro Mascagni
19:00
-
21:20
V5
drama
Molière
19:00
-
21:10
N9
- wird vorbereitet -
25.9.
Mittwoch
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V10
drama
Lewis Carroll
19:00
-
21:00
N14
- wird vorbereitet -
26.9.
Donnerstag
drama
Sofokles
19:00
-
20:40
V11
opera
Franz Lehár
19:00
-
21:30
N3
- wird vorbereitet -
27.9.
Freitag
Uvádíme s německými titulky
Antonín Dvořák
19:00
-
21:00
V8
drama
Molière
19:00
-
21:10
N12
- wird vorbereitet -
28.9.
Samstag
- wird vorbereitet -
ballet
Sir Edward Elgar
19:00
-
21:00
OB
musical
Milan Benedikt Karpíšek
14:00
-
15:15
musical
Milan Benedikt Karpíšek
17:00
-
18:15
J1
29.9.
Sonntag
- wird vorbereitet -
Vstupenky pouze v předprodeji.
Kateřina Chrenková Falcová
10:30
-
12:00
foyer
drama
Antonín Procházka
19:00
-
21:10
S8
ballet
14:00
-
15:10
30.9.
Montag
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -
- wird vorbereitet -