DE

BALETNÍ ŠKOLA DJKT

CO JE BALETNÍ ŠKOLA?

Baletní škola DJKT je zaměřena na rozvíjení pohybové a rytmické průpravy u nejmenších dětí s postupným přechodem k taneční výuce zaměřené směrem ke klasickému baletu a jeho formám. V pokročilejších ročnících dochází k postupnému zdokonalování taneční techniky, muzikality pohybové a koordinace. 

Výuka je vedena především lektory z řad členů baletního souboru.

Mnozí žáci baletní školy mají možnost účinkování v baletních i operních inscenacích DJKT.

PRO KOHO JE URČENA?

Baletní škola je určena pro všechny věkové kategorie v rozmezí od 5 do 19 let. Podmínkou přijetí do baletních přípravek je absolvování talentových zkoušek (děti ve věku 5 – 6 let, viz níže) u starších dětí řešíme přijetí individuálně na základě pohybových a rytmických předpokladů.

KDY PROBÍHÁ VÝUKA?

Od pondělí do pátku v odpoledních hodinách dle rozvrhu Baletní školy. Školní rok je zakončen závěrečným vystoupením na scéně DJKT.

JAK VYSOKÉ JE ŠKOLNÉ?

Školné v rozmezí 2900 až 5500 Kč (dle délky a četnosti lekcí) se platí na celý školní rok.

JAK MOHU PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ?

Nové žáky do baletní přípravky přijímáme jedenkrát ročně na základě talentových zkoušek. Talentové zkoušky probíhají každý rok v září. Letošní talentové zkoušky proběhnou v úterý 7. září 2021 od 15.00 do 18.00 hod. na baletním sále Velkého divadla. Do dalších baletních ročníků postupují děti z baletních přípravek automaticky, ostatní případné zájemce řešíme individuálně.

Na talentové zkoušky není potřeba si nic připravovat ani se hlásit předem (pouze taneční/sportovní oblečení a obuv s sebou).

KDE ZJISTÍM DALŠÍ INFORMACE?

MgA. Zuzana Hradilová – vedoucí baletní školy

Mobil: +420 727 942 468

E-mail: bsdjk@seznam.cz

Web: www.baletniskoladjkt.cz

 

zápis_2021.jpg

Image Gallery

View the embedded image gallery online at:
http://www.djkt.eu/de/baletni-skola-djkt#sigProGalleriadabaa768d9