CS

Soumrak bohů

Nadčasová alegorie o touze po moci, vládnutí a ovládání.

Každý má svou pravdu

Senzační komedie (metafyzická)  Je to tak (když myslíte)

Brouk v hlavě

Nejslavnější komedie všech dob, tentokrát s Martinem Stránským v hlavní dvojroli.

Middletown

Křehký, komický i dojemný příběh o narození, umírání a tou chvílí mezi tím...
Kabaret Burka aneb Z českých luhů a hájů

Už 9. listopadu na Malé scéně DJKT!

Je to tak snadné, prostřednictvím svého nejlepšího přítele, mobilu, se dostaneme ke všem informacím. 

7. 11. 2016
Talentovaný pan Ripley v české premiéře!

Už tuto sobotu, tedy 5. listopadu, bude mít na Malé scéně premiéru nová dramatizace románu Patricie Highsmith Talentovaný pan Ripley. Dílo americké autorky se ihned po svém vydání v roce 1955 stalo bestsellerem a příběh Toma Ripleyho byl několikrát filmově i divadelně zpracován.

1. 11. 2016
Sen noci svatojánské – proměňte všední čas ve sváteční

Sníte rádi? V tom případě byste se měli v pátek 28. října přijít podívat do Nového divadla, kde se bude v první repríze hrát Sen noci svatojánské. 

24. 10. 2016
Sobota s Shakespearem

Humor, magickou atmosféru kouzelné noci, půvabné snové scény, ale především lásku ve všech jejích podobách, a to včetně sexu. To vše nabídne nová inscenace Snu noci svatojánské, kterou v Plzni uvede režisér Filip Nuckolls. 

19. 10. 2016
Ve snu je možné všechno

 

Na Nové scéně se pilně zkouší Shakespearova komedie Sen noci svatojánské a jak je patrné z fotografií, na zkouškách panuje rozverná atmosféra. 

6. 10. 2016
Přednáška profesora Hilského

Nenechte si ujít poutavé vyprávění našeho největšího shakespearologa prof. Martina Hilského. Přednášku, která se váže k premiéře Snu noci svatojánské, můžete navštívit 22. října od 15 hodin na Nové scéně. 

 

5. 10. 2016
Přednáška profesora Martina Hilského

Nenechte si ujít poutavé vyprávění našeho největšího shakespearologa prof. Martina Hilského. Přednášku, která se váže k premiéře Snu noci svatojánské, můžete navštívit 22. října od 15 hodin na Nové scéně. 

1. 10. 2016
Rok regionálních divadel v ČT

Třináct večerů, třináct regionálních divadel a třináct skvělých inscenací – to je nový cyklus televizní stanice ČT Art Rok regionálních divadel. Seriál, který startuje v pondělí 12. 9. ve 20:20, představí týden co týden krátkým dokumentem a záznamem vybrané inscenace jednu mimopražskou scénu. 

1. 9. 2016