Modrovous (Sir Halewyn)

Středověká legenda jako hororový melodram s uhrančivou hudbou a magickými obrazy.

Tartuffe

Pokrytectví je věčné.  

Jenom konec světa

Citlivé rodinné drama o mladém spisovateli, který se vrací po dlouhé době ke své rodině, aby jim sdělil, že umírá...

Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)

Historická hra z úsvitu našich národních dějin patřící mezi českou divadelní klasiku.
Ripley podruhé na Malé scéně, už zítra!

Pokud jste chyběli na sobotní premiéře inscenace Talentovaného pana Ripleyho, vypravte se na Malou scénu hned zítra, nebo 4. prosince. Vzrušující příběh odstrkovaného a zakomplexovaného mladíka, ze kterého se postupně rodí chladnokrevný vrah, se odehrává v Itálii padesátých let.

7. 11. 2016
Kabaret Burka aneb Z českých luhů a hájů

Už 9. listopadu na Malé scéně DJKT!

Je to tak snadné, prostřednictvím svého nejlepšího přítele, mobilu, se dostaneme ke všem informacím. 

7. 11. 2016
Talentovaný pan Ripley v české premiéře!

Už tuto sobotu, tedy 5. listopadu, bude mít na Malé scéně premiéru nová dramatizace románu Patricie Highsmith Talentovaný pan Ripley. Dílo americké autorky se ihned po svém vydání v roce 1955 stalo bestsellerem a příběh Toma Ripleyho byl několikrát filmově i divadelně zpracován.

1. 11. 2016
Sen noci svatojánské – proměňte všední čas ve sváteční

Sníte rádi? V tom případě byste se měli v pátek 28. října přijít podívat do Nového divadla, kde se bude v první repríze hrát Sen noci svatojánské. 

24. 10. 2016
Sobota s Shakespearem

Humor, magickou atmosféru kouzelné noci, půvabné snové scény, ale především lásku ve všech jejích podobách, a to včetně sexu. To vše nabídne nová inscenace Snu noci svatojánské, kterou v Plzni uvede režisér Filip Nuckolls. 

19. 10. 2016
Ve snu je možné všechno

 

Na Nové scéně se pilně zkouší Shakespearova komedie Sen noci svatojánské a jak je patrné z fotografií, na zkouškách panuje rozverná atmosféra. 

6. 10. 2016
Přednáška profesora Hilského

Nenechte si ujít poutavé vyprávění našeho největšího shakespearologa prof. Martina Hilského. Přednášku, která se váže k premiéře Snu noci svatojánské, můžete navštívit 22. října od 15 hodin na Nové scéně. 

 

5. 10. 2016
Přednáška profesora Martina Hilského

Nenechte si ujít poutavé vyprávění našeho největšího shakespearologa prof. Martina Hilského. Přednášku, která se váže k premiéře Snu noci svatojánské, můžete navštívit 22. října od 15 hodin na Nové scéně. 

1. 10. 2016