Bonnie & Clyde

Média

Zločin a láska! Bonnie a Clyde! Legendární skladatel Frank Wildhorn. V Čechách poprvé krátce po broadwayské premiéře.

pá, 7. 4.19:00
st, 26. 4.19:00
pá, 5. 5.19:00

Česká premiéra amerického muzikálu krátce po jeho prvním uvedení na Broadwayi. Nejznámější američtí milenci a bankovní lupiči berou zem útokem v tomto podmanivém sexy dobrodružství!

Na vrcholu hospodářské krize se maloměstské nuly západního Texasu Bonnie Parkerové a Clyda Barrowa stali proslulými lidovými hrdiny a zároveň nejhorší noční můrou texaských zastánců práva. Nebojácní, troufalí a vyzývaví Bonnie a Clyde od legendárního autora hudby Franka Wildhorna (Jekyll And Hyde, Carmen, Dracula) jsou elektrizujícím příběhem lásky, dobrodružství a zločinu, který přitáhl pozornost celé země.

Když se potkají Bonnie a Clyde, odstartuje jejich společná touha po vzrušení a slávě okamžitě hon za jejich sny. Oni sami i jejich milovaní se dostávají do konfliktu se zákonem. Milenci přinucení k neustálému pohybu se uchylují ke krádežím a vraždám, aby přežili. Jak narůstá sláva dosud neznámé dvojice, přibližuje se jejich nevyhnutelný konec.

Bonnie a Clyde je napínavým muzikálem s netradičním dějem, který kombinuje blues, gospel a rockabilly. Muzikálový soubor zde může předvést své nejlepší současné zpěváky a herce.

Premiéra 7. května 2016 na Nové scéně DJKT.

OHLASY | BONNIE & CLYDE