CS

Výstavy - aktuality

Září s výstavami v Novém divadle

Na začátku září se můžete přijít podívat na slavnostní zahájení hned dvou výstav nainstalovaných v budově Nového divadla - Bedřich Barták – Koně (foyer Malé scény) a Riedlbauch|Vácha (foyer Nové scény). Obě vernisáže začnou v 16.30 a pro návštěvníky bude krom zajímavého povídání připraven také hudební doprovodný program.

1. 9. 2021
První virtuální prohlídka foyer Nového divadla je tady!

Při příležitosti výstavy Riedlbauch | Vácha 2021, která je již nějakou dobu instalovaná v Novém divadle, ale na své návštěvníky zatím marně čeká, jsme se rozhodli Vám tento prostor zpřístupnit tak, jak jsme to dosud nikdy neudělali! Vydejte se na procházku třípodlažní expozicí plnou uměleckých děl prostřednictvím mimořádného 3D zážitku!

13. 5. 2021
Zveme Vás na výstavu!

Výstava k výročí 70 let od uvedení prvního muzikálu v Plzni odstartuje už 12. března v 18.30 ve foyer Nové scény!

9. 3. 2020
Sametová revoluce očima divadelníků

Vážení diváci, přijměte naše pozvání na vernisáž výstavy Sametová revoluce očima divadelníků, která se koná 15. listopadu od 16.30 ve foyer Nové scény.

15. 11. 2019
Plzeňský salón 2019 je zahájen

Vernisáží ve fyoer Nové scény započal již čtvrtý Plzeňský salón. Výstava současné regionální tvorby je spojením děl dvou uměleckých skupin - UVU Plzeň a SVČR. Záštitu nad výstavou poskytl ministr kultury Antonín Staněk, hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard a primátor města Plzně Martin Baxa.

3. 7. 2019
Plzeňský salón 2019

Tradiční letní výstava Plzeňský salón - současná regionální tvorba, tentokrát ve spolupráci s Unií výtvarných umělců Plzeň a Sdružení výtvarníků ČR, se blíží.

 

1. 7. 2019
Divadlo za oponou

Čtvrtá výstava z cyklu Jak se dělá divadlo představí návštěvníkům všechny umělecko-technické profese skryté očím diváků, které jsou nedílnou součástí každé inscenace DJKT a bez nichž by se divadelní provoz neobešel.

1. 4. 2019
Prodejní výstava na Malé scéně

Ve foyer Malé scény právě probíhá výstava fotografií Marka Lhotského. Na portrétech zvěčnil členy muzikálového souboru.

5. 11. 2018