web banner univerzal

únor 2000
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
  Velké divadlo Nová scéna Malá scéna
1
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
2
středa
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S3
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:30
- nehraje se -
3
čtvrtek
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
V14
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N14
- nehraje se -
4
pátek
Giuseppe Verdi
19:00
-
22:00
S5
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
N11
- nehraje se -
5
sobota
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
V4
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
S6
- nehraje se -
6
neděle
Klaus Mann
19:00
-
21:30
P
premiéra
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Dekkadancers
19:00
-
20:30
7
pondělí
- nehraje se -
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
14:00
-
16:30
O2
- nehraje se -
8
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
9
středa
Friedrich Schiller
19:00
-
21:10
V1
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N5
Svět kabaret - kabaret svět
19:00
-
21:00
10
čtvrtek
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V6
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N10
Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Ševčík
19:00
-
20:20
11
pátek
Klaus Mann
19:00
-
21:30
S7
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N3
Songfest.cz
19:00
-
21:30
12
sobota
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
S2
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N4
- nehraje se -
13
neděle
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
pro seniory
Duncan Sheik, Steven Sater
19:00
-
21:00
14
pondělí
Koncertní matiné
10:30
-
11:30
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V17
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
14:00
-
16:45
Josef Kajetán Tyl
19:00
-
21:20
S8
- nehraje se -
15
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
16
středa
19:00
-
20:30
Josef Kajetán Tyl
11:00
-
13:20
zadáno
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N1
- nehraje se -
17
čtvrtek
Jerry Herman, Michael Stewart
19:00
-
21:00
KMD10
Josef Kajetán Tyl
11:00
-
13:20
zadáno
Antonín Procházka
19:00
-
21:00
- nehraje se -
18
pátek
Albert Camus
19:00
-
21:10
Carl Maria von Weber
19:00
-
21:45
N7
- nehraje se -
19
sobota
Sergej Prokofjev
19:00
-
21:00
V8
Georg Büchner
19:00
-
20:30
N12
- nehraje se -
20
neděle
Bedřich Smetana
19:00
-
21:50
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
19:00
-
21:45
Jiří Teml
14:00
-
15:30
premiéra
21
pondělí
- nehraje se -
Tomáš Svoboda
19:00
-
21:10
N17
Igor Stravinskij
19:00
-
20:30
22
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -
23
středa
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V9
Tomáš Vůjtek
19:00
-
21:30
KMD14
Klára Špičková, Natália Deáková
10:00
-
11:00
zadáno
24
čtvrtek
Aram Chačaturjan
19:00
-
21:00
S4
Hudba a písně Cole Porter; Na téma P. G. Wodehouse & Guye Boltona a Howarda Lindsaye & Russela Crouse; Nové zpracování T
19:00
-
21:45
Jiří Teml
10:00
-
11:30
zadáno
25
pátek
Giacomo Puccini
19:00
-
21:00
V7
Andrew Lloyd Webber, Thomas Stearns Eliot
19:00
-
21:40
Ján Šimko, potomci a pamětníci
19:00
-
20:30
26
sobota
Divadelní ples
Divadelní ples
Divadelní ples
27
neděle
Emmerich Kálmán
19:00
-
21:20
Nikolaj Penev, Dimitar Sabov
19:00
-
21:30
S9
- nehraje se -
28
pondělí
Pietro Mascagni, Ruggero Leoncavallo
14:00
-
16:45
O1
Libor Vaculík, Petr Malásek, Václav Kopta
19:00
-
21:20
Jiří Teml
11:00
-
12:30
29
úterý
- nehraje se -
- nehraje se -
- nehraje se -

Svěcení jara

Pohled na tvořícího skladatele, jeho milostný poměr s Madame Inspirací, a jejich společné vize v choreografickém pojetí Aleny Peškové.